Edgbaston zabezpiecza partnerstwo w zakresie reflektorów z Abacusem na letni program Marquee

przed inauguracyjnym meczem testowym Day/Night Investec w sierpniu w sierpniu, w sierpniu stadion Edgbaston zgodził się na nowe partnerstwo komercyjne z Abacus Lighting, które obejmuje obsługę i utrzymanie i utrzymanie i utrzymanie obsługi i utrzymania i utrzymania i utrzymania obsługi i utrzymania i utrzymania obsługi i utrzymania i utrzymania obsługi i utrzymania i utrzymania i utrzymania i utrzymania i utrzymaniu i utrzymaniu. Reflektory stadionu.

Abacus, który nawiązał współpracę z Edgbastonem w celu zainstalowania pierwszych stałych reflektorów stadionu w ramach projektu przebudowy w wysokości 32 milionów funtów GBP w 2011 roku, niedawno zakończył pełną obsługę wszystkich pięciu masztów oświetleniowych i otrzyma branding stadionu w ramach umowy.

Gareth Roberts*, dyrektor komercyjny w Warwickshire County Cricket Club-właściciele słynnego na całym świecie stadionu Edgbaston-powiedział:

Edgbaston przygotowuje się na jeden z Reprezentacja Chorwacji w piłce nożnej mężczyzn Koszulka największych programów w Newcastle United Koszulka krykieta Major Match tego lata, zorganizując pięć meczów w Mistrzostwach ICC w czerwcu oraz pierwszym meczu testowym Investec w Anglii oraz Dniu finałów Blast Natwest T20 w nadchodzących tygodniach.

Wspaniale było współpracować z Abacusem w ramach naszego przygotowania do tak kluczowego lata i nie możemy się doczekać współpracy z jego zespołem.

Camilla Wigmore, dyrektor operacyjny Abacus Lighting, skomentował:

Cieszymy się, że możemy poprawić nasze wieloletnie relacje z Edgbaston poprzez umowę o „jedynym dostawcy oświetlenia”.

Z przyjemnością zaprojektowaliśmy, wyprodukowaliśmy i zainstalowaliśmy słynny system oświetlenia Edgbaston w 2011 roku i cieszymy się z długoterminowej umowy o utrzymaniu systemu w imieniu Warwickshire CCC. Życzymy Edgbaston i Warwickshire CCC każdego sukcesu w nadchodzącym sezonie i czekamy na spektakl meczu testowego pierwszego dnia/nocy w Wielkiej Brytanii.

Edgbaston ma odbyć 28 dni krykieta Major Match w ciągu następnych trzech lat. W 2018 r. Legendarne miejsce Birmingham odbędzie się w Anglii w Anglii Investec Test mecz z Indiami, NatWest International T20 przeciwko Australii i NatWest T20 Finals Day.

Edgbaston będzie gospodarzem pięciu meczów w Pucharze Świata ICC Cricket w 2019 r. (CWC ’19), wraz z powrotem serii Investec Ashes.

Podpis obrazu: Gareth Roberts (po lewej) Dyrektor komercyjny, Warwickshire CCC, z Athletic Bilbao Koszulka Jamesem Bruntem, kierownikiem oświetlenia sportowego, Abacus Lighting Ltd

*W najbliższych dniach przeprowadzimy dokładny wywiad z Gareth Roberts, dyrektorem komercyjnym Warwickshire County Cricket Club. Więc ciesz się tym miejscem!

#SportSvenuebusiness – Utrzymanie cię w wiedzy!

Udostępnij ten artykuł

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.