Flashcards: Co, kiedy, jak, a także gdzie?

Podczas rewizji wielu stażystów spędza godziny na ponownym czytaniu notatek, a także podkreślając najważniejsze Reprezentacja Chorwacji w piłce nożnej mężczyzn Koszulka frazy. Jednak takie metody rewizji są nieskuteczne, ponieważ nie umożliwiają dużego zachowania materiału do późniejszego wycofania w egzaminach.

Zamiast tego o wiele bardziej skuteczną metodą byłoby motywowanie stażystów do korzystania z fiszek (w których stażyści składają obawy, a także przetestować się w późniejszym terminie). Aby w tym pomóc, przygotowaliśmy przewodnik, który sprawdzał, co, kiedy dokładnie, jak i gdzie stażyści muszą je wykorzystać, aby prosperować na egzaminach. Dokładnie, jak możesz wykorzystać fiszki do rewizji?

Zarezerwuj warsztaty stażystów

Flashcards: co

Większość stażystów rozumie, że flashcards może pomóc w rewizji, ponieważ pomagają im rozpoznać, czego się nauczyli, a także to, nad czym nadal wymagają pracy.

Ale ostatnie badania wykazały, że Paris Saint-Germain Koszulka tylko 34% stażystów zgłosiło intensywne wykorzystanie fiszek. Co więcej, wiele z nich nie zdaje sobie sprawy, że można wykorzystać fiszki do odkrycia dużej różnorodności materiałów. Podczas gdy 83% stażystów raportów wykorzystuje fiszki do odkrycia słownictwa, tylko 29% wykorzystuje je do odkrywania kluczowych pojęć.

Flashcards: kiedy

Studenci rozumieją, że aby odwołać informacje na egzaminie, należy je ćwiczyć, a także ponownie; Są jednak zwykle niedoinformowani, że czas ich metody jest równie ważny.

Badania wykazały odstępy (w których stażyści wykonują opóźnienie w obrębie lub pomiędzy nimi), aby być potężną techniką. Działa to od czasu, aby umożliwić zapomnienie informacji, a także ponowne uwydatnienie ich w długotrwałej pamięci. Im dłużej chcą o czymś pamiętać, tym bardziej rozstrzygnięte musi być.

Flashcards: jak

Aby znacznie skuteczniej zrewidować z flashcardami, stażyści muszą przeplatać swoją wersję. Wskazuje to na zmieszanie tematów na swoich fiszkach, aby upewnić się, że nie utknęły one, przywołując dokładnie te same informacje na temat autopilota.

Najważniejsze jest tutaj, aby nie zatrzymać się, kiedy najpierw to zrobią dobrze, jednak, gdy nie rozumieją.

Flashcards: gdzie

Studenci wymóg rewizji w pokojowym środowisku, ponieważ badania badawcze wykazały, że ci, którzy zmienili się z rozpraszaniem uwagi (np. Muzyka), zwykle robią gorzej. Korzyści płynące z rewizji ciszy zostały dodatkowo podkreślone przez jedno więcej badań, które wykazały, że ci, którzy poprawili się w warunkach pokojowych, wykazywały o wiele bardziej biegłe wycofanie na egzaminach końcowych,

Podobnie, gdy uczestnicy byli zmuszani do odczuwania pewnych emocji podczas odkrywania materiału, odkryto, że przypominają o wiele więcej informacji, jeśli podobne emocje zostały wywołane podczas ich egzaminu. Wszystko to sugeruje, że posiadanie podobnego kontekstu rewizji, jak będzie obecne w badaniu, może zwiększyć wyniki.

Końcowa myśl

Flashcards oferują potencjalnie Borussia Monchengladbach Koszulka niezwykle korzystne narzędzie dla stażystów podczas sesji rewizji. Jednak do umiejętnie wykorzystania, a także dla maksymalnego efektu, istnieją pewne podstawowe metody, które muszą użyć stażystów.

Obejmuje to regularne korzystanie z nich, mieszanie w nich tematów, a także robienie tego gdzieś w komplementy rozproszenia. Jeśli to zrobią, mają najlepszą możliwość radzenia sobie z nadchodzącymi egzaminami.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.