Praca tygodnia: Cluster Venue Look Officer (X2), Glasgow 2018 European Championships

Sprawdź najnowszą pracę w tygodniu: Klaster Venue Look Officer (X2) na Mistrzostwach Europy w Glasgow 2018; Dostarczone przez Tobie przez Sports Venue Business Board, zasilany przez GlobalSportSjobs.

Glasgow 2018 European Mistrzostwa to nowe wydarzenie wieloosobowe, które odbędzie się w Glasgow i Berlinie latem 2018 roku. W Glasgow i Szkocji oczekuje się ponad 8 000 sportowców, urzędników i mediów, z potencjalną publicznością telewizyjną więcej niż jedną miliard.

Finansowane wspólnie przez rząd szkocki i Radę Miasta Glasgow To nowe wydarzenie zostanie zorganizowane we współpracy z międzynarodową i krajową federacją sportową dla każdego z uprawiających sportów. Mistrzostwa Europy w Glasgow 2018 pozwolą Glasgow i Szkocja na dalsze rozwój spuścizny gospodarczej, kulturowej i sportowej osiągniętej poprzez wystawianie Igrzysk Wspólnoty Narodów w 2014 roku.

Program Image & Look tworzy wyjątkową atmosferę poprzez zastosowanie leczenia wyglądu i oznakowania wymiernego, które jest zgodne z tematem marki Mistrzostw Europy Glasgow 2018.

Raportowanie do menedżera wyglądu Oficer Look Cluster będzie odpowiedzialny za przyczynienie się do opracowania i dostarczania programu oznakowania Look & Wayfinding w Mistrzostwach Europy Glasgow 2018. Rola będzie nadzorować Reprezentacja Danii w piłce nożnej mężczyzn Koszulka zastosowanie i dostarczanie leczenia oznakowania wyglądu i drogi w klastrze miejsc; Zakładanie i zarządzanie ramami zarządzania, budżetowymi i monitorowania w celu dostarczania programu, zakup wszelkich indywidualnych elementów w celu opatrunku miejsc konkurencji; Instalacja, konserwacja, przejście, de-instalacja i usuwanie zestawu części Glasgow 2018 i przedmiotów na zamówienie używane w programie Look & Wayfinding Signage.

Jest to wyjątkowa okazja, aby przyczynić się do sukcesu inauguracyjnej edycji tego ekscytującego wydarzenia, ponieważ debiutuje w światowym kalendarzu sportowym.

Wybrany kandydat musi być w stanie zobowiązać się do wieczora i weekendu na krótko przed i w trakcie mistrzostw. Latem 2018 roku będą również konieczne ograniczenia dotyczące rocznego urlopu.

Wybrany kandydat będzie miał siedzibę w Commonwealth House, 32 Albion Street, Glasgow.

Jeśli jesteś pracownikiem Rady Miasta w Glasgow, Glasgow Life lub jednej z organizacji zewnętrznych rady (ALOOS) i zabezpiecz rolę w mistrzostwach, w której Twoja merytoryczna ocena i warunki będą chronione, jednak Twoja obecna rola może nie być.

Jest to okazja do ustalania do sierpnia 2018 r.

Aby uzyskać więcej informacji na temat tej wspaniałej możliwości pracy, przejdź do:

Jobs News jest wniesiony we współpracy z GlobalSportSjobs, Nagoya Grampus Koszulka wiodącym specjalistycznym mediami cyfrowymi Club Tijuana Koszulka i platformą talentów dla międzynarodowego przemysłu sportowego.

#SportsvenueBusiness – Utrzymanie cię w wiedzy!

Udostępnij ten artykuł

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.