Jak strach paraliżuje golfistów

golfiści, którzy dławią się od strachu

Ile razy strach zrujnował dla ciebie rundę golfa?

Czy kiedykolwiek byłeś przytłoczony myślami takimi jak:

„Obawiam się, że brakuje tego putta”.

„Boję się strzelać do biednej rundy”.

„Boję się stracić prowadzenie”.

„Obawiam się, że moja krótka gra będzie okropna, tak jak w praktyce”.

„Obawiam się, że mój trener będzie na mnie zły, jeśli będę grał źle”.

„Obawiam się, że szuka”.

Strach jest największym wyzwaniem dla osiągnięcia osiągnięcia… Strach prowadzi do troski, a także troski prowadzi do bezpiecznej gry…

Niestety wybór „Play It Bezpieczny” nie jest wcale żadnym wyborem, jeśli chcesz zagrać w najlepszym golfie.

Aby pokazać ten punkt, zbadajmy sytuację Jen W., drugiego golfisty kolegialnego…

Jen W. jest najlepszym graczem golfowym w jej zespole, a także szeregów tuż za 10 w jej konferencji.

Jen W. ma umiejętność złamania w pierwszej dziesiątce, jednak w trudnych meczach staje się zbyt angażująca, a także pomijała proste ujęcia, które normalnie zrobiłaby.

Jen staje się tak ciasna, że ​​konsekwentnie opuszcza putty krótkie.

Jen obawia się, że nie będzie online tak bardzo, jak jej perspektywa, tak samo, jak obawia się, że jej trener spadnie. Te obawy jedzą na nią.

Jen zdaje sobie sprawę, że jej obawy powstrzymują ją przed jej potencjalną, a także rozumie, że musi coś zrobić, aby odzyskać pewność Reprezentacja Iranu w piłce nożnej mężczyzn Koszulka siebie, a także grać u szczytu pod presją.

Wielu golfistów doświadcza podobnego strachu podczas gry, jednak elitarni golfiści robią coś o swoich lękach, aby grać najlepiej.

Albane Valenzuela, nr 3 amatorski gracz na świecie, przyznaje, że Fear powstrzymywał ją w przeszłości, szczególnie w meczu.

Valenzuela, która grała w finale 117. mistrzostw amatorskich kobiet w USA, stwierdziła, że ​​próbuje skupić się na swojej grze zamiast strachu.

Valenzuela: „Czasami podchodziłem do [gry w mecz] z strachem, jednak zdaję sobie sprawę, że strach nic ci nie przynosi. Najlepszą obroną jest atak, więc tak sobie powtarzam. ”

Metodą zmniejszenia strachu, stresu i niepokoju jest wybór strzałów zamiast wybierać, aby grać w bezpieczne miejsce. Zgadza się, gra agresywna przebija strach, a także umożliwia skupienie się na grze, a nie martwić się o wyniki.

Istnieje tradycyjna książka: „Poczuj strach, a także rób to”, która opowiada o cnotach popychania strachu w przeszłości. Za każdym razem, gdy zachowujesz się ze strachu, ułatwiasz to zrobienie tego następnym razem, a także rozwinąć silny nawyk na przyszłość.

Pokonanie strachu podczas rundy golfa:
Podążaj za główną wiodą Valenzueli, a także uczyń uważną opcję, aby wygrać strzały zamiast strachu.

Użyj słowa lub słów, takich jak „bądź agresywny”, „atak” lub „idź po to”, aby przypomnieć sobie, aby stać się agresywny.

Kiedy odkryjesz swój umysł wędrujący do krainy „co jeśli”, użyj swoich słów wskazówek, aby przywrócić cię do tego, co wymagasz w tym momencie.

„Poczuj strach i i tak to zrobić”. Oprócz tego, jak dokładnie grać, a także pozytywny golf z „mentalną przewagą golfisty”.

Naucz się sprawdzone strategie wykonywania FC Porto Koszulka z pewnością!

Czy doświadczasz kruchej pewności siebie po nieudanych trafieniach, zabawy z ścisłymi lub wysokimi oczekiwaniami, które podważają pewność siebie lub niemożność swobodnego gry, a także zrelaksowaną na kursie?

Jeśli doświadczasz braku skupienia, niskiej pewności siebie lub innych wyzwań związanych z grą mentalną na polu, nie możesz osiągnąć swojego prawdziwego potencjału golfa…

Skuteczni golfiści odkryli dokładnie, jak występować z ostatecznym zaufaniem do konkurencji, więc ustanowiliśmy skoroszyt golfisty Mental Edge, a także program CD, aby ci to pomóc!

Program golfisty Mental Edge obejmuje 8 najlepszych sesji treningowych mentalnych, które robię z moimi osobistymi stażystami, aby pomóc im zwiększyć ich grę mentalną, a także zwiększyć spójność kursu.

Program golfisty Mental Edge obejmuje 8 płyt CD, które wzmacniają pewność siebie, nagrywania audio MP3, a także 8-sesji skoroszytu Golfera Mental Edge.

Mentalna krawędź golfisty: 8-tygodniowy plan ostatecznego zaufania

Co mówią klienci mentalni?
„Mój poziom pewności nigdy nie był wyższy! Nie mogę dokładnie powiedzieć, jak wyraźnie mogłem uwierzyć podczas wszystkich czterech rund szkolenia. Prosty plan gry, który mi zapewniłeś, naprawdę mnie skupił. Mój poziom pewności nigdy nie był wyższy podczas turnieju. Bez względu na to, ile presji było, mogłem zarządzać swoimi myślami i wykonać. Podziękuj tobie dr Cohn! ”
~ Patricia Baxter-Johnson, LPGA Tour

„Chciałbym jeszcze raz podziękować za naszą ostatnią sesję coachingową, która zaoferowała FC Tokyo Koszulka mi wczoraj moją osobistą najlepszą rundę! W programie golfowym, w którym nigdy nie zdobyłem znacznie lepszych niż 77, zdobyłem 73 zawody. Nie mogę uwierzyć, że niesamowita praca wewnętrzna stworzyła na mnie ta prosta sesja, tak jak chciałbym jeszcze raz podziękować. ”
~null

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.