Pelican Bay Aquatic Center przyznane jako ulubieniec rodziny w Oklahoma City

Centrum gościło tego lata ponad 40 000 odwiedzających.
Edmond, OK – Pelican Bay Aquatic Center, sezonowa basen należąca do miasta Edmond i zarządzana przez firmy obiektów sportowych (SFC), został uznany za lokalnego ulubieńca w Oklahoma City. Metrofamily Magazine ogłosiło niedawno swoje Family Favorites 2021, coroczną kolekcję „najlepszych” rodzinnych firm w obszarze metropolitalnym Oklahoma City. Nominacje i głosy są przekazywane przez czytelników czasopisma Reprezentacja Senegalu w piłce nożnej mężczyzn Koszulka i lokalnej opinii publicznej, a zwycięzcy są ogłaszani każdego Atalanta BC Koszulka roku, aby wskazać rodziny lokalne i odwiedzające najlepsze firmy i usługi. W tym roku Pelican Bay Aquatic Center zostało uznane za „najlepsze miejsce do pływania” w Oklahoma City Metro.

Nominacja pojawia się po tym, jak miasto Edmond i Pelican Bay ponownie zapisały się z SFC, wiodącą branżową firmą zarządzania rekreacją, po sezonie 2020. W poza sezonem nowy dyrektor generalny Marina Wells współpracował z SFC w celu organizowania poprawy działalności, strategii, planów marketingowych i innych. Na początku sezonu 2021 Pelican Bay został zaktualizowany i pełen nowych programów, wydarzeń i korzyści członkostwa. Centrum Aquatic, które zakończyło sezon po Święto Pracy z popularnym dniem wiosła dla psów, gościło 40 000 odwiedzających w tym sezonie letnim.

Wells wyraziła wdzięczność: „Jestem bardzo upokorzony i zaszczycony, że mogłem zaakceptować te nagrody w imieniu całego zespołu w Pelican Bay. Jest to przywilej pełnić funkcję dyrektora generalnego tego miejsca i spotkać gości z całego Edmond i całego obszaru Oklahoma City. Wszyscy ciężko pracowaliśmy, aby nasi goście otrzymali to, co najlepsze w Aquatics, a ta nagroda pokazuje, że została uznana przez naszą społeczność. Jestem naprawdę wdzięczny! ”

Miejsce zostało również niedawno ogłoszone jako jeden z trzech najlepszych parków rozrywki w Oklahoma City, przyznanym Club Tijuana Koszulka przez ekspertów w okolicy. Zwycięzcy stoją w obliczu rygorystycznej 50-punktowej kontroli, która obejmuje recenzje klientów, historię, skargi, oceny, satysfakcję, zaufanie, koszty i ogólną doskonałość.

„Jesteśmy dumni z oferowania bezpiecznego, integracyjnego parku wodnego dla wszystkich” – mówi Craig Dishman, dyrektor City of Edmond Parks and Recreation. „Jesteśmy podekscytowani wydajnością naszego miejsca tego lata z pomocą firm zajmujących się obiektami sportowymi. Te rozpoznawania odzwierciedlają jedynie poziom programowania jakości i wydarzenia, które zespół przekazał naszym mieszkańcom. Jesteśmy dumni z tego, co osiągnęliśmy razem. ”

Zatoka Pelican znajduje się w pobliżu serca Edmond i jest lokalizacją dla rodzinnej rozrywki od 2002 roku. Wpadek wodny znajduje się dwa slajdy wodne o pojemności 150 stóp, deski nurkowe, obecny kanał, wodna ściana wspinaczkowa i basen pluszowy, a także plac zabaw placu zabaw , koncesje i łaźnie.

Patroni i członkowie mają dostęp do lekcji pływania, aerobiku wodnego, nocnych pływań, między innymi angażującymi programami. Ponadto centrum akwatyczne jest dostępne na przyjęcia urodzinowe i duże wynajem pełni. Zatoka Pelican zostanie ponownie otwarta następnego lata, podczas weekendu z okazji Dnia Pamięci. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź Pelicanbayaquatics.com.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.