Praca tygodnia: Zarządzanie produktami biletów z biletami grupy, FIFA

Cieszę się, że AS Monaco Koszulka mogę przekazać Ci szczegóły na najnowsze zadanie tygodnia – zasilane przez światowe sporty – co jest interesującym wakatem dla produktu biletowego lidera grupy. Administracja Federacji Stowarzyszenia Piłki Nożnej (FIFA).

Aby wesprzeć swój podział przemysłowy, dział usług biletowych FIFA chce zrekrutować zarówno osobę odpowiedzialną, jak i genialną jako zarządzanie produktami biletów.

Obowiązki

Nadzorowanie, a także zarządzanie codziennym, a także umownym połączeniem z wybranym dostawcą usług biletowych SaaS

Zarządzanie konfiguracją systemu biletów, aby zaoferować frontend i backend dla użytkowników systemu biletów, B2C, a także klientów B2B

Ustanowienie wysokiej jakości kroków w celu zagwarantowania bezpłatnej wysyłki rozwiązań systemowych biletów

Zarządzanie awansem ulepszeń systemów biletów z usługodawcą usług zgodnie z potrzebami firmy FIFA, a także organizowanie indywidualnych testów akceptacyjnych

Określenie potrzebnych interfejsów z aplikacjami z trzeciej uroczystości, a także zarządzanie zastosowaniem tego samego

Zarządzanie operacjami zaplecza w systemie biletów, takich jak procesy wsadowe

Opracowywanie, a także wdrażanie szkoleń, a także pomysł na wsparcie dla użytkowników systemu biletów

Identyfikacja, a także szanse na zwiększenie wydajności procesu, a także nowych strumieni dochodów

Wspieranie ogólnych operacji biletowych na wydarzenia FIFA

Wymagania

Tytuł magistra innowacji w zakresie informacji lub podobny poziom wykształcenia

Silne zrozumienie techniczne systemów biletów wykorzystywanych do turniejów/wydarzeń na dużą skalę

Silne umiejętności administracyjne wydarzeń/projektu

Podstawowe umiejętności programowania, zaawansowane zrozumienie SQL, SGML/XML/HTML, JSON, JavaScript/Ajax pożądane

Zaawansowane zrozumienie systemu biletów SECUTIX, a także partnerstwa, a także systemów administracji informacji (takich jak JIRA, a także Confluence)

3-5 lat doświadczenia w pracy z systemami biletów jako główny backend indywidualny odpowiedzialny Gremio Koszulka za konfigurację, a także realizację procesów frontend

2-3-letnie doświadczenie jako menedżer pracy koordynowanie procesów postępowania z aplikacjami od opracowywania poszczególnych opowieści po indywidualne testy akceptacyjne

Minimum 1 rok doświadczenia w biletach na światowych wydarzeniach sportowych

Płynny angielski

Silne umiejętności analityczne, innowacje

Możliwość wydajności priorytetów, a także skutecznego radzenia sobie z czasem

Motywowanie stylu administracyjnego, a także sprawdzona zdolność skutecznego zarządzania zespołami na całym świecie, a także dostawców usług

Elastyczne dotyczące godzin pracy

Gotowość do podróży (w zależności od wymagań konkurencji FIFA przez kilka tygodni)

Gotowość do tymczasowego przeniesienia się do krajów Hold Puchar Świata FIFA (do wielu miesięcy)

Wybrany wnioskodawca może spodziewać się wyjątkowo inspirowanego i użytecznego zespołu pracującego w dynamicznym środowisku wielokulturowym.

Aby uzyskać pełny opis zadania, oprócz szczegółowych informacji o tym, jak złożyć, kliknij tutaj.

#Careers #fifa #jobs #Jobsinfootball #jobsinsport #JobsInticketing #SportSjobs #Ticketing

Zadanie Reprezentacja Portugalii w piłce nożnej mężczyzn Koszulka tygodnia jest przez światowe sport (GlobalsportSjobs), wiodąca na świecie platforma karier ekspertów dla światowej branży sportowej.

ALSD Worldwide-wiodące wydarzenie w Europie dla branży hotelarskiej Premium Seat & Sports-odbywa się na stadionie Anfield FC w Liverpoolu w dniach 12-13 października, przeanalizuje dokładnie, jak zwiększyć dochód dzięki nowym kompilacji, remontach, rozszerzeniach usług, a także najnowszych najnowszych Technologia, a także dokładnie sposób odzyskania utraconych dochodów Publikuj Covid-19.

Kolejna edycja ALSD International-zorganizowana przez ALSD, a także sportową firmę lokalizacyjną-będzie funkcjonować konferencję na wysokim szczeblu, sala wystawowa prezentująca najnowsze produkty, usługi i rozwiązania, wycieczki Anfield, Goodison Park, a także M&S Bank Arena, a także różne zdarzenia sieciowe, zapewniając zoptymalizowane szanse na dzielenie wiedzy, sieć i działalność.

#SportsvenueBiz

#SportSvenUeBusiness – wiodąca platforma dla wiadomości, widoków i rozwoju branżowego