Des Moines, aby organizować Ironman 70.3 Triathlon

Des Moines, Iowa, będzie gospodarzem przyszłorocznych mistrzostw Ironman 70.3 w Ameryce Północnej 21 czerwca 2020 r., W ramach umowy o wieloletnim gospodarze. Po raz pierwszy organizacja organizuje wydarzenie w Iowa.

Kurs jest opisywany jako płaski i szybki, a między Des Moines, West Des Moines i Reprezentacja Francji w piłce nożnej mężczyzn Koszulka obszarami hrabstwa Pole. Ironman zacznie od pływania jednej pętli w jeziorze Graya położonego kilka kilometrów od centrum Des Moines. Po przejściu na motocykle konkurenci będą pedałować przez kurs, który przechodzi przez West Des Moines z zaangażowanymi wzgórzami. Ostatnią nogą będzie dwupiętrowy bieg, który podkreśla widoki rzeki Des Moines, Raccoon River, State Capital i Finiss at Court Avenue w centrum Des Moines Paris Saint-Germain Koszulka między sądzieńcem hrabstwa Polk a rzeką Des Moines.

„Jesteśmy zachwyceni, że mamy pierwszorzędne miasto, takie jak Des Moines, Iowa dołącza do serii wydarzeń Ironman 70.3”-powiedział Shane Facteau, dyrektor operacyjny Ironman Group. „Z Pięknego Parku Lake i Water Works Park, Reprezentacja Niemiec w piłce nożnej mężczyzn Koszulka Des Moines i okolic ma wiele do zaoferowania i czekamy na naszą przyszłość tutaj”.

Rejestracja ogólna na wydarzenie rozpoczyna się 9 lipca. Wyścig zaoferuje 75 miejsc kwalifikacyjnych w grupie wiekowej na Mistrzostwa Świata Ironman w Nowej Zelandii 2020.

Udostępnij to:
Świergot
Facebook
Wydrukować
LinkedIn
Reddit
E-mail

Leave a Reply

Your email address will not be published.