2016 Black Diamond Awards: Parks and Rec

od jezior i rzek do gór, szlaków i parków, ten mały stan jest domem dla jednych z najlepszych obszarów w kraju do rekreacji na świeżym powietrzu. Dzięki 52 parkom państwowym w całym stanie jest coś na każde zainteresowanie, a różnorodność znajduje odzwierciedlenie w kulturze niektórych z najbardziej znanych miast przygodowych Vermont. Tutaj czytelnicy wybierają niektóre ze swoich ulubionych miejsc do wędrówki, pływania, wiosłowania, spędzania weekendu lub po prostu relaksu.

Ulubiony zbiornik wodny: Santos Laguna Koszulka zbiornik Waterbury

Poprosiliśmy o jakikolwiek zbiornik wodny inny niż Lake Champlain (który wygrałby sam z powodu wielkości.) Tegoroczny zwycięzca znajduje się zaledwie kilka minut od Waterbury, Stowe i Montpelier. Ten 900-hektarowy zbiornik jest ulubionym miejscem do pływania, wiosłowania, łodzi i piknizacji. Współpracuj Flamengo Koszulka we wtorek wieczorem w lipcu dla klinik SUP i wypożyczalni od Stowe i South Burlington z Uniak Outfitters.

Drugi: 2. Green River Reservoir 2. Lake Memphremagog 3. Lake Willoughby 4. Echo Lake.

Najlepsza siłownia: Waterbury Crossfit

Jeśli starasz się osiągnąć kształt, ludzie z Waterbury Crossfit są tam, aby pomóc. Certyfikowany obiekt CrossFit, Waterbury CrossFit prowadzi serię programów siły i kondycji, które łączą różnorodne ruchy funkcjonalne (takie jak windy i przysiady) wykonane z dużą intensywnością. Nie znajdziesz tutaj żadnych maszyn wagowych-spodziewaj się freeights, podbródek i opon ciągników. Jeśli nigdy wcześniej nie próbowałeś CrossFit, siłownia korzysta z bezpłatnej klasy wprowadzającej co drugi sobotni poranek. Drugie miejsce: 2. Metro Rock, Essex 3. Recfit, St. Johnsbury 4. The Swimming Hole, Stowe, 5. Petra Cliffs, Burlington.

Najlepsza strefa kempingowa lub park stanowy: Underhill State Park

Łatwy dostęp do szlaków i rewelacyjne widoki z najwyższej wysokości w Vermont sprawiły, że to ulubione miejsce czytelników na kemping. Ten mały park stanowy na zachodnim noszeniu Mount Reprezentacja Tunezji w piłce nożnej mężczyzn Koszulka Mansfield obejmuje siedem lean-to, a dwa kempingi namiotowe na spokojny weekend i obejmuje schronienie zbudowane przez Cywil Conservation Corps. Do wędrówek popularny jest szlak Sunset Ridge Trail, trzy mile do szczytu. Długi szlak Vermont przemierza grzbiet szczytu, a z kilkoma szlakami od wschodniej strony góry możliwe jest wiele pętli na rzadkim terenie alpejskim. Drugi: 2. Burton Island State Park, 3. Brighton State Park, 4. Groton State Park, 5. Button Bay State Park.

Najlepsze miasto sportowe (duże): Burlington

Z największym rzutem z jeziora w Vermont, bogactwo browarów rzemieślniczych, lokalnych restauracji taryfowych, sportowców i młodej i wysportowanej ludności, Queen City jest wieloletnim faworytem dla tej kategorii. Wraz z ścieżką Rec nad Lake Champlain Sailing Center i nowym skateparkiem, Waterfont stał się wirtualnym mekką sportową w lecie. Dodaj do tego obfitość wspinaczkowych siłowni, sklepów sportowych i tras rowerowych i nic dziwnego, że Burlington nie tylko tworzy naszą listę, ale prowadzi wiele krajowych list najlepszych miast na świeżym powietrzu w kraju. Drugi: 2. Montpelier 3. Middlebury 4. St. Johnsbury 5. Rutland

Najlepsze miasto sportowe (małe): Stowe/Waterbury

Ta kategoria była wirtualnym remisem między pierwszymi trzema, ale Stowe/Waterbury wygrał nosem. Z na nartach w Stowe Mountain Resort i Trapp Family Lodge, Miles of Mountain Rower między Waterbury’s Perry Hill, Stowe’s Cady Hill i Trapp Family Lodge Trails, wiosłowanie i kajakarstwo na zbiorniku Waterbury oraz dosłownie setki barów, restauracji i wyjątkowych pubów brew, The Miasta Stowe, Waterbury i Waterbury Center to mekka sportowa na świeżym powietrzu, którego nie można przegapić. Drugi: 2. Waitsfield/Warren/Fayton 3. Burke/Lyndonville 4. Killington 5. Woodstock/Quechee

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.