Rankiem egzaminu

Kiedy pracowałeś tak trudno przeglądać, nie zostawiaj ostatnich kilku godzin przed wejściem do hali oceny. Oto, jak upewnić się, że jesteś gotowy …

Wydajność rezerwacji pod ciśnieniem Warsztaty

Każdy ma wątpliwości. Dla niektórych te myśli są ulotne, a także szybko przechodzą. Ale, jak to ujął Szekspir, inni odkrywają, że ich „wątpliwościami są zdrajcy”, które powstrzymują ich przed zaspokojeniem ich potencjału. Elitarni sportowcy od dawna rozumieją znaczenie rutyny przed wydajnością. Umożliwia im skupienie się na tym, co ważne, pomagając im skoncentrować się na zadaniu, a także wykonywać swoje umiejętności w najlepszych swoich umiejętnościach.

Czy te same pomysły mogą działać dla stażystów przed Piłkarski Koszulka egzaminem? Po złomowaniu egzaminów modułowych znacznie bardziej niż kiedykolwiek stażystów muszą być w stanie wykonać pod presją. Niestety, znacznie więcej, a także znacznie więcej z nich informuje, że nie są w stanie sobie poradzić, nie mówiąc już o rozwoju.

Wcześniej pisałem o kilku najlepszych metodach, aby zmaksymalizować odkrywanie w czasie rewizji, a także dokładnie sposób zminimalizowania stresu rewizji. Jednak jakie łatwe sugestie mogą być przestrzegane przez stażyści poran lub lunch przed egzaminem, aby zagwarantować, że te istotne godziny ostatnie zostaną wykorzystane z najlepszym efektem?

Jeść śniadanie

Śniadanie jest najważniejszym posiłkiem dnia; Przestrzeń między obiadem i śniadaniem jest najdłuższa, jaka jest twoje ciało bez tankowania. Badania wykazały, że spożywanie wspólnego śniadania z płatków, złożone ze złożonych OGC Nice Koszulka węglowodanów, pomaga zwiększyć pamięć, a także koncentrację nad programem porannym.

Ponadto naukowcy odkryli, że ci, którzy regularnie jedzą śniadanie zbożowe, są „mniej emocjonalnie zaniepokojeni, a także mają niższy poziom postrzeganego stresu” w porównaniu z tymi, którzy tego nie robią.

Przyjedź do instytucji z dużą ilością czasu

Egzaminy są wystarczające bez dodatkowego obawy o spóźnienie. Spóźnienie ma tendencję do wzmacniania wszystkiego; Jeśli ludzie są nieco zestresowani lub nerwowi, gdy się spóźniają, stały się znacznie bardziej. Przestrzegaj starej maksymę „Jeśli nie jesteś wcześnie, jesteś spóźniony”, a także będziesz na najlepszej drodze do spokojnego rozpoczęcia egzaminów i pewnie.

Unikaj ludzi, którzy cię naprężają

Kiedy dotyczy szkoły, stara maksyma „Jesteś typowym z pięciu osób, z którymi spędzasz najwięcej czasu” wydaje się brzmi prawdziwie. Badania badawcze sugerują pozytywne komentarze nauczycieli bezpośrednio wpływają dokładnie na to, co czują się stażyści.

Rankiem twojego egzaminu wierz o to, kto sprawia, że czujesz się spokojny, a także pozytywny, a także aktywnie szukaj ich. Zapobiegaj kosztom czasu przed egzaminem otoczonym przez ludzi (przyjaciół lub w inny sposób), którzy są szczególnie niekorzystni lub którzy cię naprężają.

Przypomnij sobie o całej swojej trudnej pracy, a także o przygotowaniu

Może to być doskonała metoda zwiększania zaufania do egzaminu. Poświęcenie czasu na pokazanie wszystkich godzin trudnej pracy, którą włożyłeś, zapewni cię. Ta metoda jest powszechnie wykorzystywana przez sportowców podczas gromadzenia się na zawodach pod presją, aby pomóc im w wykonaniu. Podobnie wykorzystanie tego czasu, aby pokazać twoje poprzednie sukcesy, powinno pomóc zwiększyć twoją pewność siebie.

Zatrzymaj się przez minutę, a także weź głębokie oddech

Kiedy ludzie są pod presją, często nie doceniają dokładnie, ile mają czasu. Prowadzi to do ich pośpiechu, a także popełniając niechlujne błędy, które mają oceny kosztów.

Skoncentrowanie się na kilku głębokich oddechach może działać na czas, aby cię powolić. Fizjologicznie pomaga to obniżyć stopę serca, a także zmniejszyć napięcie. Zwalniając lub zatrzymując się na chwilę, umożliwiasz sobie czas na całkowitą ocenę sytuacji, opracuj plan, a także wybrać najlepszy program działania.

Przypomnij sobie o swojej strategii egzaminacyjnej

Legendarny amerykański trener piłkarski Walsh skomponował doskonałą książkę, wynik dba o siebie, w której szczegółowo opisuje swoją filozofię przywództwa. Jego metodą było skupienie się na wykonywaniu techniki gry, a także nie troszenie się o cel. Mówi, że jeśli to zrobisz, wynik zwykle sam się zajmuje.

Dokładnie to samo dotyczy egzaminów. Mniej skup się na tym, jaką ocenę możesz uzyskać, a także znacznie więcej na realizacji strategii egzaminacyjnej. Może to sugerować czas, który powinieneś poświęcić na pytanie, czytając najpierw każdy problem, komponując pięć minut szorstkich notatek przed odpowiedzią na długą troskę lub jakakolwiek inna technika. Jeśli chodzi o to, jaka powinna być Aston Villa FC Koszulka Twoja strategia egzaminacyjna, zapytaj nauczyciela; Praktycznie będą miały dla ciebie jakieś praktyczne wskazówki.

Końcowa myśl

Kiedy spędziłeś tyle czasu pracując, a także na rewizji egzaminów, błędem jest pozostawienie ostatniej godziny lub dwóch przypadków. Nic nie może zapewnić sukcesu, jednak wykonującnull

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.